لطفا لایسنس قالب مدیفای را از پیشخوان فعال نمایید.

درباره ما

شرکت لابراتوارهای سیانس در سال 1354 تأسیس و پس از چند ماه با گرد هم آوردن عده ای از متخصصین در زمینه تولید دارو و مکمل های غذایی دام،طیور و آبزیان و نصب تجهیزات و لوازم پیشرفته کار خود را آغاز نمود.این شرکت در اولین گام خود با تولید مکمل های غذایی طیور و اندک زمانی پس از آن،  با تولید انواع تک ویتامینه های درمانی و مولتی ویتامین، خدمات خود را به صنعت مرغداری شروع کرد. 

درسال 1374 شرکت سیانس وارد مرحله جدیدی از رشد و تکامل خود شد . ازاین سال به بعد با تجهیز خطوط تولید بوسیله ماشین آلات مدرن و توسعه فضای تولید در کارخانه واقع در شهرک صنعتی البرز توان تولیدی شرکت در زمینه داروهای دام، طیور و آبزیان افزایش پیدا کرد.شرکت سیانس با ارزیابی عملکرد خود و شناخت نیاز واقعی این صنعت درکشور، تولید داروهای مرتبط را وظیفه اصلی خود قرار داد و محور اصلی کار خویش را کیفیت برتر با محصولات برتر انتخاب نمود و شعار«کیفیت،کلید موفقیت سیانس» در این مسیر جامعه عمل به خود پوشید. این شرکت با انتخاب دو اصل «محصول جدید با کیفیت برتر» و ارتباط با مراکز علمی و تولید کننده داروهای دامپزشکی جهان، با تولید محصولات دارویی جدید با کیفیت عالی، تحولی درصنعت داروسازی دامپزشکی در داخل کشور ایجاد کرد.

در همین سالها با تجهیز آزمایشگاه و تکمیل کادر علمی و فنی و به روز کردن تجهیزات آزمایشگاهی و سازماندهی مدیریت کنترل کیفی و تولید ، این شرکت بر اساس استانداردهای مطرح شده روز مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت و در سال 1380 موفق به دریافت گواهینامه 9002 ISO از SGS سوییس گردید. 

شرکت سیانس اولین تولید کننده مکمل های غذایی است که موفق به دریافت نشان استاندارد برای مکمل های غذایی شده است . در حال حاضر شرکت لابراتوارهای سیانس با تولید بیش از 50 نوع دارو، کنسانتره و مکمل های غذایی صنعت دام، طیور و آبزیان با بهترین کیفیت ، نیازهای مصرف کنندگان را برطرف نموده است. مجموعه حاضر، اطلاعات مختصری درمورد محصولات این شرکت در اختیار شما قرار می دهد.

نوآوری علمی + شفافیت+ پیشگامی= کیفیت

کیفیت راز موفقیت آزمایشگاه های سیانس

ما کیفیت را در دنیای کوچکی که شرکت یا حتی صنعت ما است نمی بینیم، بلکه در دنیای کلان کیفیت را می بینیم، به همین دلیل است که همه ابتکارات ما توسط تأثیر جهانی ما تعیین می شود.